Domki całoroczne w Łączkach, The Willows

Domki całoroczne w Łączkach, The Willows, Bieszczady

Wyposażenie
  • Łazienka
  • 6 wygodnych łóżek
  • Kominek
  • Klimatyzacja
  • Aneks kuchenny
  • Telewizor
  • Internet
  • Parking

Zapytaj o dostępność

Chcesz dowiedzieć się więcej? Zadzwoń:

+48 605 320 765  – Konrad Łyko

+48 518 181 365  – Aleksandra Łyko

Adres:
Łączki 93,
38-600
Lesko

Cena:

od 400 zł / doba

Domki całoroczne w Łączkach, The Willows.

Łączki – niewielka wieś rolnicza nad Sanem pod Leskiem (w odległości 3 km) przy szosie do Cisnej i Polańczyka. Ziemie te były zasiedlone już w czasach prehistorycznych oraz w okresie wpływów rzymskich. Potwierdzają to znaleziska archeologiczne datowane od IV w. p.n.e. do IV w. n.e., a także późniejsze średniowieczne.

Na terenie naszego ośrodka The Willows znajduje się 6 piętrowych, całorocznych domów.

Wszystkie domki zapewniają wysoki komfort użytkowania. Ich powierzchnia mieszkalna to ok. 60m2. Domki dla Państwa wygody są wyposażone w kominki oraz klimatyzację. Do dyspozycji gości jest przeznaczony przestronny parking, plac zabaw dla dzieci, mini plac dla maluszków oraz palenisko na kiełbaski z wiatą grillową.

Rzeka San znajduje się w odległości 100 m. od ośrodka The Willows, a pobliski las zaledwie 50 m. Na terenie ośrodka do użytku w dodatkowym pomieszczeniu znajdują się: siłownia, sauna, stół bilardowy, tarcza do rzutek, piłkarzyki.

The Willows to również świetna baza wypadowa do zwiedzania pobliskich miast takich jak: Sanok, Lesko czy Zagórz. Można w nich podziwiać architekturę, brać udział w okolicznościowych imprezach, czy zwiedzić miedzy tymi miastami ruiny zamku Sobień. Dużą atrakcją naszych okolic jest Zapora Solina wraz z kolejką gondolową (około 20min. od ośrodka).

Kolejną atrakcją na której warto spróbować swoich sił jest wycieczka drezynami rowerowymi (10min). Natomiast Bieszczadzka Kolejka Leśna – (najwyżej położona linia wąskotorowa w Polsce) górskimi dolinami zawiezie Państwa w malownicze głębokie Bieszczady (1godz)

Zimą można skorzystać m.in w Sanoku i Lesku z basenów krytych, oraz wyciągu narciarskiego w Wańkowej, największego na Podkarpaciu (15min).

Natura w zasięgu ręki – rzeka, lasy, pola, stawy ok 1 km (dostępne również dla wędkarzy).

Można u nas wypocząć w ciszy lub aktywnie spędzić czas zwiedzając lub poczuć góry pod stopami poruszając się po pięknych bieszczadzkich szlakach.

To wszystko sprawi, że stracicie Państwo serce dla Bieszczadów…

Zapraszamy do rezerwacji pobytu w naszych ośrodkach.

 

Gdzie zjeść?

Istnieje możliwość wykupienia śniadań w formie bufetu 35 zł/osoba i/lub obiadokolacji (zupa, drugie danie, deser i napój) 45 zł/osoba w zaprzyjaźnionym pensjonacie GAWRA, znajdującym się 100 metrów od naszego ośrodka.
Dodatkowe 10% zniżki na menu z karty.”

Stary Kredens w Sanoku, 5%
zniżki, dla wszystkich naszych ośrodków w Bieszczadach.

Sprawdź inne nasze Ośrodki Wczasowe

Apartament całoroczny w Dziwnowie

Dom całoroczny - Chata Jumani

Domki całoroczne - The Willows

Całoroczne domki - Przystań nad Sanem

Apartament nad Sanem - całoroczny

Domek pod Lasem - całoroczny

Jaworowy Stok - Dom w Górach Sowich

Apartament nad Stawem - Góry Sowie

Villa Bellezza w Chorwacji - poczuj przygodę